Ako nosiť biele tričko s krátkym rukávom

V jednoduchosti je najväčšia sila. A práve preto by obyčajné biele tričko nemalo chýbať v šatníku žiadnej z nás. S týmto jedným kusom dosiahnete trendový efekt  v rôznych kombináciach.

Biele tričko s krátkym rukávom môže slúžiť ako nosný prvok, aby upútalo pozornosť ale taktiež na to, aby dopĺňalo celkový vzhľad ourfitu. Biele tričko je vynikajúcim pomocníkom napríklad, ak nemáte s čím skombinovať  výrazné sako a zároveň nechcete vyzerať príliš elegantne. Takisto skvelo funguje s koženou bundou, parkou či trenčkotom.

Ak si vyberiete biele tričko ako nosný prvok, musíte ho oživiť niečim výrazným. Tu sú najlepšími pomocníkmi práve doplnky. Do módy sa opäť vracajú hodvábne šatky, ktoré jednoducho zaviažete pod krkom alebo necháte voľne pohodené cez ramená. Ak sa na šatku ešte necítite, skúste si vybrať nejaký iný nápadný doplnok na oživenie.

Kúpiť obyčajné biele tričko však nieje len tak. Ůprimne, niekedy je to teda beh na dlhú trať. Pri jeho výbere dajte pozor na materiál. Niektoré biele tričká vedia pôsobiť veľmi lacno. Tričko by nemalo byť upnuté na telo. Pri jeho výbere preto odporúčam zamerať sa skôr  na voľnejší strih. Ak napríklad nosíte veľkosť S, kľudne si vyberte tričko o číslo väčšie. Pri výbere zvyšku oblečenia dbajte na to, aby výsledok nepôsobil príšliš chlapčenky. Myslite taktiež na vyváženosť objemu. Vrch by mal pôsobiť voči voľným nohaviciam užším dojmom. Ak nepôsobí, oblečte si naň sako vypasovaného strihu.

Ja som si z ponuky na trhu vybrala toto tričko s vyšívaným textom pri výstrihu z H&M a skombinovala ho so zvonovými nohaviciam, o ktorých vám v ďalšom blogovom príspevku ešte napíšem, nakoľko zažívajú svoj comeback. 

Hodvábna šatka: Marni pre H&M, šperky: Chtysalis predáva Blogerinas, tričko a nohaviece: H&M

 

Saténová mašľa: Komora & Humer, čiapka: Stradivarius, tričko a nohavice: H&M, kabelka: LiuJo, hodinky: Qudo predáva Blogerinas

Foto: Miroslav Filip