Ako nosiť brošne

Určite si ich všetci pamätáte z čias našich starých mám. Pripnuté na klope saka alebo kabáta. Možno ste ich kedysi dávno samé nosili.

Pre niekoho prežitok doby, no pre mňa šperk, ktorý dotvára môj vlastný štýl.

Našťastie postupom času prešli brošne rôznymi inováciami a tak v dnešnej dobe môžeme nosiť ich odľahčené varianty, ktoré nám nezničia obľúbené oblečenie.

Nedávno som objavila SKOST. Brošne, kde každý kus je vzácny originál a jediný svojho druhu. Sú vyšívané z ľahučkých drahých korálok Miyuki, Swarovski kryštálov či perál a sú navrhnuté tak ,aby neťahali šaty. A nie len tie! 

Brošne nie sú len na špeciálne príležitosti. Skúste to kľudne do práce, no namiesto očakávaného jedného kusu skúste pripnúť aj dve. Kto má šperky rád a je extravagantnejší, môže vyskúšať aj väčšie množstvo. Pozor však na veľkosť brošní, aby ste nepôsobili príliš „ovešane“.

Viazanie stúh k rôznym blúzkam či košeliam je od minulého roku veľký trend. Viazali sa úzke stužky  no tento rok prichádzajú na rad stuhy hrubšie a farebné. To je dokonalý priestor, kam pripnúť brošňu.  Ak si na stuhy príliš nepotrpíte, vyskúšajte variant bielej košele s brošňou pripnutou v strede pod goliermi, najlepšie pri prvom gombíku. 

 

Túžite sa úplne odlíšiť? Čo tak  pripnúť malú brošničku na koženú šnúrku omotanú okolo krku? K tomu už len jednoduché čierne šaty a môžete vyraziť či už do divadla alebo na párty. 

 

Skúšali ste broš pripnúť na topánku? Nie? V tom prípade by ste to mali napraviť najmä ak vás čaká v najbližšej dobe módna prehliadka. To je dokonalé miesto a príležitosť, kde sa každá hravá a nápaditá idea cenní. Lodička, sandálka, teniska....výber ponechám na vás, dôležité však je, aby korešpondoval s celkovým outfitom.  

 

Brošne nájdete na www.skvost.co

Foto: Miroslav Filip