Inšpirovaná umením

Keď sa spojí láska k tomu, čo robíme s citom, vznikne veľa krásnych vecí.

Vždy ma fascinovalo výtvarné umenie. Chodiť do galérií je pre mňa, po návšteve baletného predstavenia, najvyššiou formou relaxu. Len tak sedieť a pozerať na všetky tie obrazy. Premýšľať o nich, absorbovať z nich ich emócie a zapamätávať si farby, a ich vzájomné kombinácie. Ani neviem ako, ale vždy z nich do mňa všetko prenikne.

Umenie je mojou najväčšou inšpiráciou, no móda a tvorba stylingu životnou láskou. 

Ak chodíte na môj blog či Instagram pravidelne, viete, že v súkromí sa na oblečení farbám vyhýbam. No napriek tomu sa nimi rada obklopujem. A ešte radšej s nimi tvorím.

Pozrite si preto štyri stylingy, ktoré sú inšpirované farbami a umením. No nielen ním. Okrem umenia ma totiž inšpiruje i vec sama. Celkom cielene som si vybrala k oblečeniu do stylingu jeden fenomén. Malého macka, ktorý pobláznil celý svet. Na najväčšom európskom veľtrhu šperkov a hodiniek Baselworld, ktorý sa konal v Bazileji koncom marca, malý macko TOUS, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 1985, spôsobil ošiaľ. Podľa správ: "Tous so svojimi šperkami vniesol na veľtrh najkrajší druh pochabosti."

Macko si získal Bazilej, srdcia mnohých dám po celom svete a zvláštne – milým spôsobom sa dostal pod kožu i mne. S Tous mackom toho máme veľa spoločné. Rok narodenia, hravosť (keby len viete, kde všade ho na šperkoch umiestnia ;) ) a lásku. Lásku k tomu, čo robíme, vytvárame a odovzávame. Preto som ja Tous positive.

Za poskytnutie obrazov a priestorov ďakujem Whatever ART a Whatever Production

Oblečenie: Jana KuzmováShowroom art&fashion WeingartALATE millinery

Šperky: TOUS Aupark Bratislava

Foto: Miroslav Filip

 

 

 
FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU