Osobný štýl na mieru /Personal styling

Cítiť sa krásne, sebavedomo, lichotivo v oblečení a stylingoch, ktoré sú “ vám ušité na mieru“ a definujú vaše vlastné JA nebolo nikdy jednoduchšie.

Objavíme a zadefinujeme spolu váš štýl.

Vďaka vhodne zvolenému oblečeniu, farbám a strihom,ktoré sú vybrané tak, aby pôsobili “šik” ,lichotili vašej postave a zodpovedali vášmu vlastnému JA.

Poradím Vám, aké šaty si kúpiť, a ako ich najlepšie nosiť. Zamaskujem Vaše nedokonalosti a prezradím farby, ktoré sú pre Vás z hľadiska farebnej typológie najvhodnejšie. Na to, aby ste vyzerali ako z módneho editoriálu, mi postačí, ak sa s Vami porozprávam a vytvorím Váš osobný štýl priamo na mieru. Zistím, čo sa Vám páči a čo nie, a spoločne doladíme Váš šatník a štýl do dokonalosti.

Vďaka dvanásťročným skúsennostiam dosiahneme želaný výslekok vášho dokonalého looku s ľahkosťou a hravosťou, bez pocitu furstrácie z obiekania, nakupovania, preinvestovaného času a financií.

Chcete vedieť viac k tejto službe? Napíšte mi na monika_filipova@yahoo.com a ja sa s Vami veľmi rada spojím cez e-mail alebo cez telefonický hovor.

Darovať službu ako darček TU

Pozrite si ďalšie moje služby

Pre viac informácií ma prosím kontaktujte