Ako nosiť biele tričko s krátkym rukávom

Biele tričko s krátkym rukávom by malo byť základom vášho šatníka. Budete v ňom vždy trendy

V jednoduchosti je najväčšia sila. A práve preto by obyčajné biele tričko nemalo chýbať v šatníku žiadnej z nás. S týmto jedným kusom dosiahnete trendový efekt  v rôznych kombináciach.

Biele tričko s krátkym rukávom môže slúžiť ako nosný prvok, aby upútalo pozornosť ale taktiež na to, aby dopĺňalo celkový vzhľad outfitu. Biele tričko je vynikajúcim pomocníkom napríklad, ak nemáte s čím skombinovať  výrazné sako a zároveň nechcete vyzerať príliš elegantne. Takisto skvelo funguje s koženou bundou, parkou či trenčkotom.

Ak si vyberiete biele tričko ako nosný prvok, musíte ho oživiť niečim výrazným. Tu sú najlepšími pomocníkmi práve doplnky. Do módy sa opäť vracajú hodvábne šatky, ktoré jednoducho zaviažete pod krkom alebo necháte voľne pohodené cez ramená. Ak sa na šatku ešte necítite, skúste si vybrať nejaký iný nápadný doplnok na oživenie.

Kúpiť obyčajné biele tričko však nieje len tak. Ůprimne, niekedy je to teda beh na dlhú trať. Pri jeho výbere dajte pozor na materiál. Niektoré biele tričká vedia pôsobiť veľmi lacno. Tričko by nemalo byť upnuté na telo. Pri jeho výbere preto odporúčam zamerať sa skôr  na voľnejší strih. Ak napríklad nosíte veľkosť S, kľudne si vyberte tričko o číslo väčšie. Pri výbere zvyšku oblečenia dbajte na to, aby výsledok nepôsobil príšliš chlapčenky. Myslite taktiež na vyváženosť objemu. Vrch by mal pôsobiť voči voľným nohaviciam užším dojmom. Ak nepôsobí, oblečte si naň sako vypasovaného strihu.

Ja som si z ponuky na trhu vybrala toto tričko s vyšívaným textom pri výstrihu z H&M a skombinovala ho so zvonovými nohavicami, o ktorých vám v ďalšom blogovom príspevku ešte napíšem, nakoľko zažívajú svoj comeback – o širokých zvonových nohaviciach sa dočítate v tomto blogovom príspevku

biele tričko H&M

H&M biele tričko s krátkym rukávom

Hodvábna šatka: Marni pre H&M, šperky: Chtysalis predáva Blogerinas, tričko a nohaviece: H&M

biele tričko s krátkym rukávom H&M

biele tričko

Saténová mašľa: Komora & Humer, čiapka: Stradivarius, tričko a nohavice: H&M, kabelka: LiuJo, hodinky: Qudo predáva Blogerinas

Foto: Miroslav Filip

logo Je m'appelle Monique

3 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *