Tipy ako nalíčiť pery a vybrať správny odtieň rúžu

Ak by ste si mali vybrať svoj najobľúbenejší doplnok, čo by to bolo?

Pre mňa je to jednoznačne rúž a výrazne namaľované pery. Kto ma pozná, presne vie :).   Rúž rozžiari tvár a ak sa s farbami na oblečení „príliš“ nekamarátite poslúži ako pomocník, ktorý krásne rozžiari a doplní outfit.

Ako nalíčiť pery - denný make up a červený rúž Gosh

Pravda, každá z nás je iná a to čo mám rada ja, nemusí byť váš šálok kávy. No trochu rúžu žiadnej žene nikdy neuškodí. Najlepším kamarátom každej z nás by mal byť preto taký odtieň, ktorý vytiahne farbu vašich očí. Ak taký nájdete, doporučujem ho bez váhania kúpiť :).  Ak sa cítite pri výbere bezradné, určite sa obráťte na odborníka. V parfumériách a obchodoch zameraných na predaj dekoratívnej kozmetiky  ho nájdete vždy. Nezabúdajte na svoje pocity. V rúži sa musíte cítiť prirodzene a musíte to byť vy a to i vtedy keď ide o výrazný odtieň.

Ako si nalíčiť pery - rúž v ceruzke Gosh pink ružový lesk

Na trhu máme nespočetné množstvo  odtieňov či textúr rúžov. Ja osobne inklinujem k tým sýtym a matným rúžom a počas leta k šťavnatým a lesklým . K matne namaľovaným perám, či výrazným odtieňom rúžov však patrí i dokonalá hydratácia a ošetrené pery.  Nič nevyzerá horšie ako šupinky a červené pery. Verte mi, viem o čom hovorím.

červený rúž na pery Gosh denný

Mňa suché a popraskané pery trápili dlhé veky. Skvelé na hydratáciu a výživu sú napríklad oleje. Dlho som používala hojivý zázrak z Oriflame a stále patrí k mojim veľmi obľúbeným produktom, ale po objavení LipOil od Goshu nepoužívam na hydratáciu a výživu nič iné. Vôbec nezanecháva mastný  pocit, prináša úľavu a perám dodáva lesk. Nehovoriac o tom, že ho viete používať ako multifunkčné líčidlo ( dôkaz a veľmi inšpirujúce video nájdete tu: https://goshcph.sk/e-shop/make-up/pery/lip-oil/lip-oil/ )

olej na pery Gosh Lip oil

Skvelou voľbou pri suchých perách sú rúže, ktoré sú krémové a majú v sebe hydratačné a ošetrujúce látky

fialový rúž na pery Gosh

Všetkého veľa škodí a to isté platí i pri nanášaní rúžu. Ak si totiž myslíte, že nanášaním viacerých vrstiev dosiahnete krajší efekt ste na omyle. Jedna vrstva bohato stačí a zabránite tomu, aby vám neskôr opadával z pier.

červený rúž na pery Gosh

Krásne pery docielite i kontúrovacou ceruzkou. Najmä ak máte pocit, že tie vaše nie sú práve perfektné. Je to o cviku a trpezlivosti, no vďaka rúžu a konturovacej ceruzke dokážete vykresliť krásny tvar pier. Pri kreslení rámu pier buďte precízne a nezabudnite aj na kútiky. Správne zvoleným odtieňom rúžu dokážete  zväčšiť alebo zmenšiť pery. Skvelým trikom ako pery opticky zväčšiť je, ak strieborný či zlatý lesk nanesiete na stred spodnej pery. Veľa som počula o rozpíjajúcich sa rúžoch. Ja s tým žiadne skúsenosti nemám nakoľko je moja pokožka suchšia no nie je na škodu rúž zafixovať. Fixujte aj v prípade ak chcete, aby rúž vydržal čo najdlhšie. Postup je jednoduchý: najprv narúžovať, potom pritlačiť jednovrstvovú papierovú vreckovu a prepudrovať štetcom.

Aktuálnou trendy farbou na rok 2018 sa stala fialová a svoje miesto si získala i v rúžoch.  Ja som sa nechala nalákať na rúž odtieň 016 PURPLE, ktorý  ma okamžite dostal.  A čo vy? Inšpirujem na fialovú i vás?

Ak si myslíte, to nie je pre vás to pravé skúste pozrieť stránku www.goshcph.sk kde nájdete veľa ďalších farieb a krásnych odtieňov.

Krásny sviatok lásky všetkým :-*

denný make up a ružový rúž Gosh

Tričko a šatka: Stradivarius, džinsy: Zara

Foto: Miroslav Filip

logo Je m'appelle Monique

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *