Ako sa obliecť do činohry Slovenského národného divadla

Aj vy máte občas dilemu ako sa obliecť do Činohry Slovenského národného divadla?  V októbrovom vydaní časopisu Miau nájdete rady ako na to spolu s mojim stylingom.

Aj keď sú pravidlá obliekania v súčasnosti benevolentješie, osobne si myslím, že je dôležité dbať na elegantný vzhľad, najmä, ak sa jedná o návštevu Slovenského národného divadla.

Ísť do činohry dnes patrí k meským voľno-časovým  príležitostiam.

Je to dokonalé prostredie, kde dámy, ale i páni môžu ukázať svoj vkus a schopnosť vybrať si zo širokej ponuky módnych trendov. Otvára priestor vo farebnosti, dezénoch, detailoch a doplnkoch. Veľmi trendy potrhané a vyšúchané džínsy ako aj tričká s logami a nápismy jednoznačne nechajte doma, na príležistosti, ku ktorým sa hodia. Na mestskú modernú eleganciu určite nepostačujú. Elegancia sa nosí a je veľmi príťažlivá, nebojte sa preto ukázať ju v jej nalukratívnjšej podobe.

Muž je rám ženy a mal by dovoliť partnerke vyniknúť. To však neznamená, že zostáva v úzadí. Vo všeobecnosti platí, že dvojica nemusí byť celkovo farebne zladená, no mala by aspoň nejakým detailom vzájomne ladiť. Napríklad komplementárne ako Richard a Dominika. Ide o ladenie kontrastných farieb no navzájom spolu fungujúcich. Ako som v úvode spomínala činohra otvára priestor pre módne trendy, farebnosť, dezény a doplnky. V prípade Dominiky som zvolila veľmi trendy široké nohavice so zvýšeným pásom, spolu s body a sakom, ktorého dezén je neprehľiadnuteľný všetko z dielne módnej návrhárky Janky Kuzmovej. Malá kabelka na retiazku prekrížená cez stred tela pôsobí ležérne a uvoľnene.

Jedným z najväčších módnych trendov v mužskej móde sú odhalené členky nôh. Pánska móda je o detailoch. Modré gombíky na čiernej košeli rovnako ako biele gombíky na veľmi elegantom saku pôsobia veľmi sviežo, hravo a mladistvo. Hodvábna vreckovka vo vrecku saka je vizitkou pravého „elegána“.

Ako sa obliecť do činohry Ako sa obliecť do divadla do činohry

Uverejnenie: časopis Miau 10/2016

logo Je m'appelle Monique

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *