Oplatí sa investovať do trendy kabelky?

Viete, ktorým doplnkom zaručene oživíte každý jeden outfit? Ak myslíte na topánky, tento krát ste mimo. Reč je o kabelkách. No  nie tých klasických tvarov v neutrálnych farbách, ktoré sa ľahko kombinujú. Farbené trendy kabelky sa na  módnom výslní držia už niekoľko rokov,  no ak chcete držať krok s módou, tak vedzte, že do módy prichádzajú trendy kabelky s rôznymi vzormi či motívmi.

trendy kabelka Furla

Kabelka značky FURLA – predáva CUBE

Kúpa trendy kabelky  nepatrí k našej denno-dennej rutine

Najmä,  ak hovoríme o kabelke z kvalitného materiálu, ktorej kvalita sa zobrazí v cene.

Naozaj múdrou investíciou je kabelka klasických tvarov v neutrálnych farbách.  Ale čo v prípade, že si vaše srdce získa riadna trendy „divočina“ čo nestojí práve 30 Eur?

Základným pravidlom je rozvaha a otázka, či túto kabelku máte s čím kombinovať. Nuž, ale ako to zistiť?

Ak zaručene viete, že v rýchlosti v hlave vyskladáte minimálne štyri outfity s touto kabelkou odpoveď je určite áno. Je to záruka toho, že ju naozaj budete nosiť.

V prípade, že outfity len ťažko v hlave skladáte, stačí zamyslenie, či sa vo vašej skrini nachádza oblečenie podobných farieb ako sú na kabelke. Nemusí ísť o totožné odtiene, môže ísť o ich slabšie,  či silnejšie verzie.  Takisto nezabudnite i na topánky. Nehovorím, že kabelka a topánky musia ladiť. V dnešnej dobe vôbec nie, ale veľmi pekný výsledok získate, ak sa napríklad jedna farba z kabelky objaví i na vašich topánkach. Ak však ešte stále váhate, je dobré si vypočítať takzvanú „módnu rovnicu“. Ak hodnotu kabelky vydelíte počtom, koľkokrát si ju k vyskladaným outfitom oblečiete, zistíte cenu za jedno nosenie. Ak sa vám cena javí privysoká, skúste pohľadať podobne peknú, zrejme nie však takú kvalitnú alternatívu inej cenovej kategórie.

Kúpu takejto trendy kabelky jednoznačne doporučujem ženám, ktoré sa farbám a taktiež vzorom na oblečení úplne vyhýbajú. Veľa krát tak robia zo strachu, že si neveria pri kombináciách a nechcú, aby vznikla módna katastrofa. Čiže, ak je vo Vašom šatníku samá čierna, biela, modrá, šedá, zaručene bežte do toho! Akcent na kabelke dodá žene „šmrnc“ a v prípade kvetového, či zvieracieho motívu o nude a fádnosti nemôže byť ani reč.

trendy malá kabelka Furla

jarný outfit

kabelka furla ako ju nosiť

Furla kabelka trendy

Foto: Miroslav Filip

logo Je m'appelle Monique

3 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *