Ak chcete byť tento rok „in“, vyberte si výrazné náušnice

Hogl maskáčové tenisky

Veľké náhrdelníky nahradili výrazné náušnice

Príprava svadby mi dala popravde celkom zabrať a úprimne, som rada, že sa môžem vrátiť do „starých koľají“.

Posledné tri mesiace boli šialené a kto sa vydával, určite vie, o čom hovorím.  Za tri mesiace však vzniklo aj veľa fotografií, ktoré som vám na blogu ešte  nestihla ukázať.  Tento outfit je jeden z nich. Fotili sme ho presne osemnásteho marca. Bol to presne ten prvý teplý víkend,  ktorý hovoril „prišla jar“.

Ráno bolo ešte svieže a pôvodne som ho chcela fotiť bez umelého kožušteku, ktorý som nosila skoro celú zimu. No nedalo sa lebo ráno bolo ešte chladné.  Na prvé „jarné fotenie“ som s nadšením vytiahla najnovšie veci, ktoré som zaradila do svojho šatníka. Túto sezónu úplne najviac nosím zvonové nohavice ( o tom, komu sa hodia a ako ich kombinovať si viac prečítate v článku “Módne trendy jarnej sezóny 2018 – zvonové nohavice“ ) Tieto biele nohavice boli láska na prvý pohľad a keďže sú aj neuveriteľne pohodlné, zaobstarala som si ich teraz prednedávnom aj v bledo-modrom ?. Čierne „basic“ body je pre mňa „must-have“ kúskom, ktoré sa oplatí mať v skrini. K nohaviciam, sukni, pod sako – jednoducho keď si neviete rady – zachráni vás.

Dominantou celého outfitu sú výrazné zlaté náušnice, ktoré som dala na fotenie zámerne

Móda a módne trendy sa menia veľmi rýchlo. Keď som začínala písať blog, bolo to s úmyslom ľudí v rýchlo sa meniacich trendoch zorientovať. Vyše dvoch rokov kraľovali v bižutérii výrazné náhrdelníky. Ak chcete byť tento rok „in“, vyberte si výrazné náušnice. Či už farebné alebo takéto výrazne zlaté, dôležité je, aby pristali k vašej tvári alebo telesným proporciám.

Pri veľkých náušniciach musia byť opatrné najmä ženy, ktoré sú drobnej postavy (čo sa hodí ženám drobnej postavy sa dočítate v článku „Každá žena vie byť krásna“).

V móde je veľmi málo vecí, ktorým sa vyhýbam. Rada experimentujem no „military“ vzorom som sa oblúkom vyhýbala. Nikdy mi neprišli elegantné. Až do doby, kedy taliansky dizajnér, ktorý momentálne navrhuje pre značku Hogl urobil kolekciu z názvom Safari a zaradil do nej  tenisky, ktoré sú módne, pôsobia luxusne a sú v prvom rade neskutočne pohodlné.

Veľké zlaté náušnice

Biele zvonové nohavice

street style Bratislava Slovenská republika

Biele nohavice

maskáčové tenisky Hogle

Nohavice, čierne body, kožuch, zlaté náušnice – H&M, tenisky – Hogl, okuliare – Dior

Foto: Miroslav Filip

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *