Kľúčové prvky jarného šatníka

Ako byť trendy na jar 2018 a držať krok s aktuálnym módnym trendom

Tento víkend sa nám ako keby na chvíľku vkradla jar do ulíc a pre mňa to bola perfektná príležitosť, aby som vybrala zo skrine moje najnovšie úlovky z obchodov, ktoré poukazujú na trendy na jar 2018. Keďže sa na jar veľmi teším, nakupovanie kľúčových jarných prvkov do šatníka mi robí viac ako radosť. Asi najväčšiu mám z plisovanej midi sukne z kolekcie Trend od H&M.

Zväčša som si oblečenie z rady Trend kupovala online cez internet,  no najnovšie ju viete kúpiť už i u nás v nákupnom centre Eurovea. Ako aj názov napovedá jedná sa o veľmi trendové kúsky „trendy na jar 2018“. Špecifické sú svojimi strihmi, materiálmi ale i celkovým dizajnom. Sú určené pre ľudí, ktorý milujú módu a preto som odišla samozrejme s plnou taškou :).

Na skladané midi sukne som pri výbere náročná a hoci ich mám len zopár, milujem ich nosiť

Sú veľmi ženské, efektné a dajú sa ľahko kombinovať. No  ak nemáte práve rovnú chlapčenskú postavu, ktorej sa skvele hodia, musíte naozaj zvažovať. Táto mi bola naozaj súdená, lebo postavu nerozšírila a zaujala ma i jej farebná kombinácia. Na vešiaku hneď vedľa viselo jednoduché biele tričko s nerušivým nápisom, po ktorom som hneď siahla. Tieto tričká z dobrého materiálu sa veľmi ťažko zháňajú a musím povedať, že v H&M je na ne teraz skvelá sezóna ;-). K základným must-have kúskom každého jarného šatníka patrí kožená bundička a rifľová bunda.

Ďalším skvelým úlovkom na prechodné obdobia (jar, jeseň) sú pre mňa metalické čižmičky značky Högl. Všetky topánky, ktoré som od nich kedy mala sa vyznačujú kvalitou a nesmiernou pohodlnosťou. Čo ma však pri tejto značke potešilo najviac je, že pre nich začal navrhovať taliansky dizajnér, ktorý kvalite a pohodlnosti dodal i fashion vzhľad.

No a ak ste si doteraz mysleli, že sú to topánky pre konzervatívnejšie ženy odporúčam pozrieť sa a vidieť na vlastné oči. Ja už si nič iné neobúvam 🙂

Bratislava street style H&M style

SND Bratislava fashion street

flisovaná skladaná sukňa H&M Bratislava street style

Monika Filipová street style Bratislava H&M - trendy na jar 2018

Trendy na jar 2018 - skladaná sukňa

Skladaná sukňa - trendy na jar

Biele tričko a plisovaná sukňa: H&M, bunda: Zara, topánky a kabelka: Högl, okuliare: Dior

Foto: Miroslav Filip

logo Je m'appelle Monique

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *