Trendy sponky do vlasov, trend, ktorý by nemal uniknúť vašej pozornosti

Sponky do vlasov, letný trend, ktorý by nemal uniknúť vašej pozornosti

Určite vás neprekvapím keď napíšem, že i doplnky vo veľkej miere podliehajú trendom.

Ak chcete držať krok s módou, jednoznačne stavte na trendy sponky do vlasov!

Sponky do vlasov, spony, pukačky, čelenky do vlasov

Čo ako jediné ozvláštni a povýši vaše staré sako, šaty či len obyčajné tričko? No predsa doplnok. Aj tomu najstaršiemu saku, šatám, či  tričku vdýchne punc súčasnosti taký, ktorý je súčasný a aktuálne trendy. Módne trendy sa stále menia. Často krát nám do módy návrhári vracajú to, čo už vymyslené bolo, a keďže už sa ťažko vymýšľa niečo nové, tak prečo nesiahnuť po niečom, čo už tu raz bolo. Stačí tomu len vymyslieť nový styling alebo spôsob nosenia.

Asi najväčším módny „boom“ ale i „comeback“ v súčasnosti zažívajú doplnky do vlasov „trendy sponky do vlasov“. Ešte nikdy sa ich v žiadnej letnej sezóne nenosilo toľko. Šatky (o tom kam uviazať šatku si prečítate TU) látkové gumičky, čelenky do vlasov, no najmä spony a trendy sponky sú práve ten doplnok, ktorému všetci od slávnych herečiek, modeliek a zahraničných instagrameriek hovoria áno. 

Za seba chcem napísať, že mňa si sponky do vlasov neskutočne získali práve pre ich dievčenskosť. Trendy sponky do vlasov dokonale ladia k môjmu štýlu, ale i povahe.

Ak cítite, že ste na tom podobne, budem rada, ak vás k ich noseniu trošku inšpirujem.

Ako nosiť sponky do vlasov
Ako nosiť sponky do vlasov, spony, pukačky, čelenky do vlasov

Keď som tento trend zachytila pred viac ako trištvrte rokom, trendy sponky do vlasov sa na Slovensku hľadali len veľmi ťažko. Dali sa objednať zo zahraničia, no prišli mi zbytočne drahé. Nuž a konečne tento trend dorazil i k nám. Asi tie najkrajšie sponky do vlasov a zároveň aj najväčšiu ponuku som objavila u Blogerinas. TU na stránke

Sponky do vlasov pukačky

Kombinovanie trendy sponiek do vlasov je jednoduché

Jednoducho k čomukoľvek. Ani s príležitosťou si hlavu nelámte. Či už si sponku pripnete ráno k šatám do práce alebo večer do spoločnosti, najdôležitejšie je, aby „zafungovala“ s outfitom. Na ich nosenie stačí len chuť sponky do vlasov nosiť.

Sponky do vlasov s perličkami

Najviac „in“ budete, ak siahnete po sponkách s perličkami, či sponkách z rôznymi nápismi.

Glam či cute sa momentálne v obchodoch objavujú najčastejšie. Trendy sú však i tie klasické alebo také, ktoré sú ozdobené mušličkami. Všetko čo má totiž mušľu toto leto neskutočne „letí“. Ak vás tento trend očaril, no snažíte sa žiť viac udržateľne, a nechcete podporovať zbytočný konzum, skúste prehľadať starožitníctva alebo pozrieť na stránky rôznych bazošov. Vintage kúskov v podobe sponiek do vlasov som tam videla viac ako dosť.

Ako nosiť sponky a spony do vlasov

Okrem spomínaných sponiek však na jar tohto roku zažili rýchly návrat i čelenky do vlasov. Áno, presne tie čelenky do vlasov, ktoré si pamätáme z našich školských čias.

Retro čelenky do vlasov

O veľký návrat čeleniek do štýlu nás dospelých žien sa zaslúžila značka Prada, ktorá ich predstavila práve v jej kolekcii jar/leto 2019. Nosia sa také, ktoré sú masívne veľké, ale aj tie látkové alebo ozdobené perličkami.

Čelenky s perličkami, čelenky s perlami do vlasov
Čelenky s perličkami, čelenky s perlami do vlasov
Monika Filipová

Foto: Miroslav Filip

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *